м. Київ, вул. Терещенківська, 13, оф.22
Режим роботи: пн.–пт. 1000–1800, сб. 1000–1600

Новости

Вітаємо у Центрі 4Life Трансфер Фактор Україна
02.10.2023
Вітаємо у Центрі 4Life Трансфер Фактор Україна
Тут ви можете дізнатися про компанію 4Life, діяльність Центру Трансфер Фактор 4Life в Україні, новини та історію проекту.
Центр Трансфер Фактор 4Life UA (м. Київ, вул. Терещенківська, 13, оф. 22) - першоджерело появи на ринку України продукції компанії 4Life.

У розділі "Купити" ви знайдете опис продуктів компанії, склад, застосування, ціни та зможете замовити потрібні саме Вам та Вашим близьким продукти.

Центр ТФ 4Life UA здійснює митні поставки продукції компанії в Україну від виробника зі США. Купувати у нас - бути впевненим у якості й оригінальному походженні продуктів!

Запрошуємо до співпраці, представимо Трансфер Фактор в Україні разом!

Увага! На даний момент отримання продукції можливе лише Новою поштою. Дякуємо за розуміння.
Дізнатися більше
100% якість молозива
08 сентября 2023
100% якість молозива
Для виготовлення такого високотехнологічного продукту, як Трансфер Фактор, потрібно мати повну впевненість у якості сировини. 4Life має справу лише із фермами, діяльність яких сертифікована спілкою фермерів, що гарантують відповідальне управління (FARM) чи незалежною професійною організацією з сертифікації харчових продуктів (Validus).
Дізнатися більше
З Днем медичного працівника!
27 июля 2023
З Днем медичного працівника!
Шановні друзі та колеги,
вітаємо вас із професійним святом! Бажаємо вам, борцям за здоров'я пацієнтів, сил, наснаги та стійкості.
Нехай у вашому житті та ваших родинах панують злагода і спокій попри скрутні воєнні часи.
Зичимо усім українським медикам фронту, медичних закладів та приватної практики удачі та успіху на цій надскладній та відповідальній ниві!
Дізнатися більше
Імун Буст визнано продуктом року 2023!
11 июля 2023
Імун Буст визнано продуктом року 2023!
Початок липня приніс нам добрі новини, і ми не лише про черговий пакет допомоги від союзників для протистояння російській загарбницькій війні.
Новий продукт 4Life Immune Boost (Імун Буст) отримав найвищу платинову нагороду від Titan Awards та був названий продуктом 2023 року.
Дізнатися більше
CEO 4Life призначено головою Асоціації прямих продажів
19 июня 2023
CEO 4Life призначено головою Асоціації прямих продажів
14 червня у Скотсдейлі (штат Арізона, США) Рада директорів та члени Асоціації прямих продажів (DSA) одностайно проголосували за призначення президента та CEO компанії 4Life Денні Лі головою Асоціації. Одразу після цього ексголова Кевін Гост з USANA провів урочисту церемонію передачі повноважень.

Чудова новина, що свідчить про вагомий внесок 4Life у діяльність Асоціації та її гідне місце серед лідерів компаній прямого продажу!
Дізнатися більше